SEIZOEN 23-24
28/11/23 De Klap, Deurne schoolvoorstelling
30/11/23 Schouwburg Noord Merksem schoolvoorstellingen
7/12/23 cc Leietheater Deinze schoolvoorstellingen
8/12/23 cc Leietheater Deinze schoolvoorstellingen
27/12/23 De Studio Antwerpen ikv Kerst in de Studio familievoorstelling met extra’s!
28/12/23 De Studio Antwerpen ikv Kerst in de Studio familievoorstelling met extra’s!
14/4/24 familie LAPdag cc De Factorij Zaventem met voorstelling, workshop en in- en uitloopopdrachten
16/4/24 cc Ter Dilft Bornem ism ccBinder Puurs-Sint-Amands schoolvoorstellingen
21/4/24 familie LAPdag De Klap, Deurne – met familievoorstellingen Time Play én Willen Meten Wat Wij Weten en een dansant parcours om 13u of 17u
28/4/24 cc De Ververij Ronse familievoorstelling (uur nog te bepalen)
SEIZOEN 21-22 en 22-23
01/10/21- CC Deurne (schoolvoorstelling) om 10u45 en 14u
02/10/21- CC Deurne (familievoorstelling) om 14u – PREMIERE
04/10/21- Cultuurcentrum ’t Getouw Mol (schoolvoorstelling) om 13u30
10/10/21- 30 CC Leuven (familievoorstelling) om 15u
11/10/21- 30 CC Leuven (schoolvoorstelling) om 10u30 en 13u30
14/10/21- Cultuurcentrum Hasselt (schoolvoorstelling) om 13u30
18/10/21- Cultuurcentrum Brugge (schoolvoorstelling) om 14u
19/10/21- Cultuurcentrum Brugge (schoolvoorstelling) om 10u en 14u
25/10/21- CC De Warande Turnhout (schoolvoorstelling) om 10u30 en 13u45
26/10/21- Het Gasthuis Aarschot (schoolvoorstelling) om 10u30 en 13u30
28/10/21- De Studio Antwerpen (schoolvoorstelling) om 13u30
29/10/21- De Studio Antwerpen (schoolvoorstelling) om 10u en 13u30
30/10/21- De Studio Antwerpen (familievoorstelling) om 15u
31/10/21- De Studio Antwerpen (familievoorstelling) om 11u
03/11/21- CC Westrand Dilbeek (familievoorstelling) om 15u
21/11/21- LAP Dag C-mine Genk (familievoorstelling) vanaf 13u
18/1/23 – ccBrasschaat om 15u familievoorstelling
19/1/23 – De Studio (schoolvoorstellingen) om 10u en 13u30
20/1/23 – De Studio (schoolvoorstellingen) om 10u en 13u30
31/1/23 – Cultuurcentrum De Herbakker Eeklo (schoolvoorstellingen) om 10u en 13u45
2/2/23 – Cinema Plaza Duffel (schoolvoorstellingen) om 10u en 13u30
6/2/23 – ccSchoten (schoolvoorstellingen) om 13u30
7/2/23 – ccSchoten (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u30
13/2/23 – cultuurcentrum De Ploter Ternat (schoolvoorstellingen) om 13u30
14/2/23 – cc De Schakel Waregem (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 14u00
16/2/23 – OC Merselborre Vlezenbeek (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u30
17/2/23 – OC Merselborre Vlezenbeek (schoolvoorstellingen) om 10u00 en 13u30
28/2/23 – Zinnema Anderlecht (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u30
7/3/23 – CC Avelgem (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 14u00