Speellijst Level Q (8+)

2021-2022

26/02/2022Cultuurcentrum Knokke-Heist (familievoorstelling) om 20u

19/04/2022 – De Markthallen Herk-de-Stad (schoolvoorstelling)

20/04/2022 – Cultuurpunt Oudsbergen (schoolvoorstelling)

21/04/2022 – Cultuurpunt Oudsbergen (schoolvoorstelling)

24/04/2022Leitheater Deinze (familievoorstelling) om 15u op Dag van de dans

26/04/2022 – CC De Schakel Waregem (schoolvoorstelling)

27/04/2022 – CC De Schakel Waregem (schoolvoorstelling)

02/05/2022 – CC Merksem (schoolvoorstelling)

03/05/2022 – Cultureel Centrum Lanaken (schoolvoorstelling)

05/05/2022 – CC De Kern Wilrijk (schoolvoorstelling)

Voorbij

9/11/2018 – CC Deurne om 14u en 19u

12/11/2018 – C-mine Genk om 10u30 en 13u30

13/11/2018 – C-mine Genk om 10u00

19/11/2018 – ’t Schaliken Herentals om 10u en 13u30

21/11/2018 – CC De Kruisboog Tienen om 14u

25/11/2018 – De Studio Antwerpen om 15u

26/11/2018 – De Studio Antwerpen om 10u en 13u30

27/11/2018 – De Studio Antwerpen om 10u en 13u30

28/11/2018 – De Studio Antwerpen om 10u

04/12/2018 – CC Het Gasthuis Aarschot om 10u30 en 13u30

11/12/2018 – Cultuurcentrum Brasschaat om 10u30 en 14u

18/12/2018 – Cultuurcentrum Mortsel om 10u30 en 13u45

06/03/2019 – Cultuurcentrum Hasselt Krokusfestival om 16u

11/03/2019 – CC De Spil Roeselare om 13u40

12/03/2019 – CC De Steiger Boom om 10u30 en 14u

13/03/2019 – Bronks Brussel om 10u en 14u30

18/03/2019 – De Warande Turnhout om 10u30 en 13u45

19/03/2019 – Cultuurcentrum Mechelen om 10u30 en 13u30

01/04/2019 – CC Berchem om 11u en 14u

06/04/2019 – CC Strombeek Grimbergen om 19u30

23/04/2019 – Schouwburg Kortrijk om 10u30 en 14u

26/04/2019 – CC ’t Getouw Mol om 10u30

30/04/2019 – CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg om 10u en 14u

06/05/2019 – CC Ter Vesten Beveren om 13u30

07/05/2019 – CC Ter Vesten Beveren om 10u30 en 14u

08/05/2019 – 30CC Leuven om 10u30 en 19u

09/05/2019 – 30 CC Leuven om 10u30 en 13u30

26/05/2019 – hetpaleis Antwerpen om 15u

27/05/2019 – hetpaleis Antwerpen om 10u en 13u30

28/05/2019 – hetpaleis Antwerpen om 10u en 13u30

29/05/2019 – hetpaleis Antwerpen om 10u en familievoorstelling om 15u

04/08/2019 – Theater aan Zee Oostende om 15u en 18u

19/09/2019 – CC De Schakel Waregem om 10u en 14u

20/09/2019 – Cultuurcentrum Blankenberge om 10u en 14u

22/09/2019 – CC De Ploter Ternat om 14u30

23/09/2019 – CC De Ploter Ternat om 10u en 13u30

24/09/2019 – Cultuurcentrum De Herbakker Eeklo om 13u45

26/09/2019 – CC Sint-Niklaas om 14u

01/10/2019 – Canon Cultuurdagen DeSingel om 11u en 13u15

26/10/2019 – Rode Hond Festival Leuven om 15u

04/11/2019 – CC Nova Wetteren om 14u

05/11/2019 – CC Nova Wetteren om 10u30 en 14u

07/11/2019 – Cultuurhuis Tessenderlo om 10u30 en 13u30

08/11/2019 – GC Den Bussel Keerbergen om 10u30 en 13u20

11/11/2019 – CC Deurne LAP-dag om 14u

12/11/2019 – Cultuurcentrum De Bogaard Sint-Truiden om 10u30 en 13u45

13/11/2019 – CC Deurne om 10u en 20u (ism Karel De Grote Hogeschool)

14/11/2019 – GC Hoogendonck Waasmunster om 10u30

21/04/2020 – CC De Adelberg Lommel om 10u30 en 13u30 (geannuleerd)

29/04/2020 – Cultuurpunt Sint-Jan Kontich om 10u00 (geannuleerd)

30/04/2020 – Cultuurpunt Sint-Jan Kontich om 10u00 en 13u30 (geannuleerd)

04/05/2020 – CC Poorthuis Peer om 10u30 en 13u30 (geannuleerd)

05/05/2020 – CC De Werft Geel om 13u45 (geannuleerd)

07/05/2020 – CC Maasmechelen om 13u30 (geannuleerd)

08/05/2020 – CC Palethe Pelt om 10u30 en 13u30 (geannuleerd)

11/05/2020 – Cultuurcentrum Brugge om 10u30 en 14u (geannuleerd)

12/05/2020 – Cultuurcentrum Brugge om 10u30 en 14u (geannuleerd)

13/05/2020 – Liers Cultuurcentrum om 20u30 (geannuleerd)

18/05/2020 – GC ’t Blikveld Bonheiden om 10u30 en 13u45 (geannuleerd)

19/05/2020 – CC De Steiger Menen om 10u30 en 14u (geannuleerd)

08/06/2020 – De Studio Antwerpen om 10u en 13u30 (geannuleerd)

09/06/2020 – De Studio Antwerpen om 10u en 13u30 (geannuleerd)

De live tour zal – owv corona-maatregelen – omgezet worden in een livestreamtour

02/02/2021 livestream voor scholen vanuit CCDe Muze, Meise

09/02/2021 livestream voor scholen vanuit CCAsse

02/03/2021 livestream voor scholen vanuit CCStrombeek ism CC Casino Koksijde en ccLier

08/03/2021 livestream voor scholen vanuit CC De Steiger Menen ism CCMaasmechelen, CCSint Niklaas, ccVilvoorde en CCWestrand

16/03/2021 livestream voor scholen vanuit CC De Factorij Zaventem ism VGC, GC Ten Noey en CC Adelberg Lommel

23/03/2021 livestream voor scholen vanuit CC De Zandloper Wemmel ism CC Palethe Pelt en CC De Ster Willebroek

17/05/2021 livestream voor scholen vanuit CC De Ploter Ternat