Speellijst

Level Q  (8+) 

 

2018 

CC Deurne 

9 november schoolvoorstelling om 14u

9 november familievoorstelling om 19u

CMine/Genk

12 november schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

13 november schoolvoorstelling om 10u

‘t Schaliken/Herentals

19 november schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

CC De Kruisboog/Tienen

21 november familievoorstelling om 14u

DE Studio/Antwerpen

25 november familievoorstelling om 15u

26 november schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

27 november schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

28 november schoolvoorstelling om 10u

CC Het Gasthuis/Aarschot

4 december schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

Cultuurcentrum Brasschaat 

11 december schoolvoorstellingen  om 10u30 en 14u

Cultuurcentrum Mortsel 

18 december schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u45

 

2019

CCHasselt/Krokusfestival

6 maart PREMIERE (uur nog te bepalen)

CC De Spil/Roeselare

11 maart schoolvoorstelling om 10u30

 CCDe Steiger/Boom

12 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

Bronks/Brussel 

13 maart schoolvoorstelling om 10u en familievoorstelling om 14u30

De Warande/Turnhout 

18 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u45

Cultuurcentrum Mechelen 

19 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

CCMol/’t Getouw 

20 maart schoolvoorstelling om 10u30

CCBerchem 

1 april schoolvoorstellingen om 11u en 14u

CCStrombeek/Grimbergen

6 april familievoorstelling om 19u30

Schouwburg/Kortrijk

23 april schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

CCZwaneberg/Heist-op-den-Berg

30 april schoolvoorstellingen om 10u en 14u

Maas Theater dans Rotterdam 

2 mei familievoorstelling om 15u

CC Ter Vesten/Beveren

6 mei schoolvoorstelling om 13u30

7 mei schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

30CC/Leuven

8 mei schoolvoorstelling om 10u30 en familievoorstelling om 19u

9 mei schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

HETPALEIS/Antwerpen

26 mei familievoorstelling om 15u

27 mei schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

28 mei schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

29 mei schoolvoorstelling om 10u en familievoorstelling om 15u

 

 

 Choco of kaas? (6+)

2019

CC Ter Dilft, Bornem

5 februari schoolvoorstelling om 14u

6 februari schoolvoorstelling om 10u en familievoorstelling om 15u

GC Brecht

10 februari familievoorstelling om 16u

CC Maasmechelen

11 februari schoolvoorstelling om 13u30

12 februari schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

CC De Herbakker, Eeklo 

19 februari schoolvoorstellingen om 10u en 13u45

2018

CC De Warandepoort, Tervuren

16 februari familievoorstellingen om 10u en 14u

M-Museum Leuven (Krokuskriebels)

17 februari familievoorstelling om 14u

GC Brecht

20 februari schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

CC De Steiger, Boom

22 februari schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

23 februari schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

Cultuurcentrum Deurne 

28 februari familievoorstelling om 14u

1 maart schoolvoorstellingen om 10u45 en 14u

Maaspodium, Rotterdam Nederland

4 maart familievoorstelling om 15u

Bronks, Brussel

7 maart familievoorstelling om 14u30

8 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

CC De Ster, Willebroek

13 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u (uren nog te bepalen)

CC Asse

22 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

26 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

27 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

28 maart schoolvoorstelling om 10u30

C-Mine, Genk

29 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

CC Bolwerk, Vilvoorde 

24 april schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

25 april schoolvoorstellingen om 10u30

26 april schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

27 april schoolvoorstelling om 9u30

CC Brasschaat

28 april familievoorstelling om 14u en 16u (Dag van de dans)

CC Westrand, Dilbeek

28 mei schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

29 mei schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

 

2017

PREMIERE Krokusfestival, Cultuurcentrum Hasselt 2017 

28 februari familievoorstelling om 16u

1 maart familievoorstelling om 15u

Rataplan Borgerhout

5 maart familievoorstellingen om 14u en 16u

6 maart schoolvoorstelling om 14u

7 maart schoolvoorstellingen om 10u en 14u

Cultuurcentrum Deurne

8 maart familievoorstelling om 14u

9 maart schoolvoorstellingen om 10u45 en 13u30

VC De Kruierie (Balen) 

10 maart schoolvoorstelling om 10u30 en 13u30

’t Stadsmagazijn Antwerpen

17 maart schoolvoorstellingen 10u30 en 13u30

Cultuurcentrum ’t Getouw Mol

20 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

GC De Kroon (Sint-Agatha-Berchem)

21 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

22 maart schoolvoorstelling om 10u30

GC De Maalbeek (Etterbeek)

23 maart schoolvoorstelling om 10u30 en 13u30

GC Nekkersdal (Laken) 

30 maart schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

Festival Tweetakt (Utrecht, Nederland)

6 april familievoorstellingen om 13u00 en 16u

Cultuurcentrum Hasselt 

18 april schoolvoorstelling om 13u30

Cultuurcentrum Brugge (Biekorf)

20 april schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

21 april schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

252cc Ekeren

24 april schoolvoorstelling om 13u30

25 april schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u30

M-idzomer, M-useum, Leuven

29 juli familievoorstelling om 15u

Theater aan Zee, Oostende (familiepark)

2 augustus familievoorstellingen om 11u en 15u

3 augustus familievoorstellingen om 11u en 15u

Theaterfestival Boulevard, Nederland

11 augustus familievoorstelling om 13u30

13 augustus familievoorstelling om 14u30

GC De Muze, Meise

2 oktober schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

3 oktober schoolvoorstellingen om 10u en 14u

4 oktober schoolvoorstelling om 10u

CC De Kruisboog, Tienen

18 oktober familievoorstellingen om 14u en 16u

CC De Factorij, Zaventem

24 oktober schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

Het Oude Badhuis, Antwerpen (De Studio on Tour) 

26 oktober schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

27 oktober schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

CC Strombeek, Grimbergen

6 november schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

7 november schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

La Montagne Magique, Brussel

12 november familievoorstelling om 15u

HETPALEIS, Antwerpen

18 november familievoorstelling om 15u15

19 november familievoorstelling om 15u15

20 november schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

21 november schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

GC De Zandloper, Wemmel

28 november schoolvoorstellingen om 10u30 en 13u30

29 november schoolvoorstelling om 10u30

 

2016

Krokusfestival, Cultuurcentrum Hasselt

10 februari –  15u try out voor families

HETPALEIS, Antwerpen

juni – try outs voor scholen (intern)

Cultuurcentrum Berchem 

28 oktober schoolvoorstellingen om 10u30 en 14u

2 november familievoorstellingen om 14u en 16u

HETPALEIS

7 december schoolvoorstelling om 10u00

8 december schoolvoorstellingen om 10u en 13u30

9 december schoolvoorstellingen om 10u en 13u30