Speellijst Time play (5+)

Seizoen 22-23

02/10/2022Kaleidoscoop Mortsel (familievoorstelling) om 11u

23/10/2022LAPdag Ontmoetingscentrum Nova Antwerpen (familievoorstelling) vanaf 13u

24/10/2022 – Ontmoetingscentrum Nova Antwerpen (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 14u00

20/11/2022CC De Schakel Waregem (familievoorstelling) om 14u15 en 16u

22/02/2023LAPdag CC De Beuk Kortemark (familievoorstelling) om 15u

07/05/2023 CC Westrand Dilbeek (familievoorstelling) om 14u en 16u30

08/05/2023 – CC Westrand Dilbeek (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u30

09/05/2023 – CC Westrand Dilbeek (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u30

10/05/2023 – CC Westrand Dilbeek (schoolvoorstellingen)

11/05/2023 – GC Het Huys Ukkel (schoolvoorstellingen) om 13u15

12/05/2023 – GC Het Huys Ukkel (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u30

15/05/2023 – CC De Steiger Boom (schoolvoorstellingen)

16/05/2023 – CC De Steiger Boom (schoolvoorstellingen)

25/05/2023 – GC Nekkersdal Laken (schoolvoorstellingen)


Voorbij

19/09/2020 – DAKkan Festival ism CC Deurne om 15u en 17u

20/09/2020 – BRUIST! festival @STORMKOP ism Froefroe en DE STUDIO om 14u en 16u

20/02/2021 – GC De Kroon Sint-Agatha-Berchem om 14u30

24/04/2021 – hetpaleis Antwerpen (geannuleerd)

15-16/05/2021 – BLOK-BLOC festival, Antwerpen (geannuleerd)

12/6/2021 – CC Nova Wetteren om 16u

20/06/2021 – GC Essegem Jette om 11u

04/07/2021 – CC Kortrijk om 11u en 14u

10/07/2021 – C-mine Genk om 14u en 16u

08/08/2021 – CC Het Bolwerk Vilvoorde om 15 en 17u

22/08/2021 – Toutpetit festival Leuven om 14u30 en 15u45

11/09/2021Gent Festival KidsOdegand om 11u en 14u45

19/09/2021CC Asse om 14u00 en 16u00

21/11/2021LAPdag CC De Plombom Ninove (geannuleerd)

16/01/2022Schouwburg Noord (familievoorstelling) om 14u

17/01/2022 – Schouwburg Noord (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 14u

15/02/2022 – KDG (schoolvoorstellingen) om 13u30

10/03/2022 – Cultuurhuis Altena Kontich (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 14u00

29/03/2022 – Leitheater Deinze (schoolvoorstellingen) om 10u00 en 13u30

30/03/2022 – Leitheater Deinze (schoolvoorstellingen) om 10u00

23/04/2022Cultuurcentrum ‘T Vondel Halle (familievoorstelling) om 15u

25/04/2022 – CC Schoten (schoolvoorstellingen) om 9u30 en 13u30

26/04/2022 – CC Schoten (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 12u45

28/04/2022– CC Schoten (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 13u15

29/04/2022– CC Schoten (schoolvoorstellingen) om 10u30 en 14u20

10/05/2022 – CC Sint-Niklaas (schoolvoorstellingen) om 9u30 en 13u25

10/06/2022 – Cultuurhuis Altena Kontich (schoolvoorstellingen) om 9u25 en 13u30

07/07/2022CC De Plomblom Ninove (familievoorstelling) om 16u

14/08/22 – Theater op de Markt Hasselt om 13u30